typer.tit0.pl – polskie typy piłki nożnej

Darmowe typowanie wyników spotkań piłki nożnej. W sezonie 2020/2021 typujemy Polską Ekstraklasę, Ligę Niemiecką, Ligę Angielską i Ligę Hiszpańską. Dodatkowo będziemy typować od faz grupowych Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

Typowanie wyników meczy piłki nożnej

Zasady są bardzo proste. Wystarczy założyć darmowe konto i po zalogowaniu zacząć typować. Można typować wyniki spotkań Ekstraklasy Polskiej, Ligi niemieckiej, Ligi Angielskiej i Ligi Hiszpańskiej.

Organizator przewidział także dodatkowe punkty za typowanie, tzn. mecz „podwójnego ryzyka”. Są to spotkania specjalnie oznaczone, za które możecie zdobyć jeszcze raz tyle punktów, co a normalne typowanie.

DOŁĄCZ DO GRONA EKSPERTÓW

Wybierasz najpierw ligę którą chcesz typować . W sezonie 2020/21 mamy do wyboru takie ligi jak: Ekstraklasa, Liga Mistrzów i Liga Europy, Liga hipszańska, Liga Niemiecka, Liga Angielska. Po wybraniu kolejki masz wyświetlone wszystkie dostępne mecze w tej kolejce, wybranej ligi. Po wpisaniu wyników ( tzn. wpisujesz liczbę goli dla poszczególnej drużyny), po czym zapisujesz na dole poszczególnej kolejki.

Ekstraklasa, Liga niemiecka, Liga hiszpańska, Liga angielska

Co do punktacji, zasady też są proste. Każdy trafiony wynik, zapewnia Ci 3 punkty doliczane do rankingu generalnego. Jeśli trafisz poprawnie zwycięzce meczu, lub też inny remis ( np. mecz zakończył się wynikiem 2-2, a Ty typowałeś 1:1 ), to otrzymujesz 1 pkt. do rankingu. Pozostałe typowania, które nie pasują wyników zakończonych spotkań, traktowane są jako „pudła”, i nie otrzymujesz żadnych punktów.

Liga mistrzów, Liga Europy

Dodatkowym smaczkiem, do typowania wyników meczy piłki nożnej jest ankieta. W ankiecie, która jest dostępna dla każdej ligi, możecie wybrać drużynę, która Twoim zdaniem wygra ligę. Po zakończeniu sezonu, za poprawne wytypowanie mistrza ligi, możecie dostać dodatkowe punkty.

A teraz coś specjalnego. Jeśli w danym roku, odbywa się jakaś wielka impreza piłki nożnej np. Mistrzostwa Europy lub Mistrzostwa Świata, zostaje dołożona ekstra edycja, w której możecie typować wszystkie mecze piłki nożnej danego wydarzenia, a zdobyte punkty liczone są do osobnego rankingu.

Życzymy powodzenia w typowaniu meczy.

Dołącz do grona ekspertów